Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Over nachtvissen en het vissen met drie hengels

terug naar overzicht

Donderdag, 13 december 2018

Sportvisserij Nederland bezorgde onlangs de nieuwe VISpassen voor 2019. Daarbij was een brief ingesloten waarin vermeld dat, tegen betaling, extra Nachtvis- en Derde Hengelvergunningen kunnen worden aangeschaft om daarmee in ‘heel veel water’ te mogen vissen. Dat betreft wateren die in de VISpas-bijlage ‘Gezamenlijke Lijst van Nederlandse Viswateren’ zijn voorzien van een of meerdere speciale symbooltjes. Voor de goede orde: ons HVZ-viswater komt daarin niet voor! De HVZ voert namelijk op dit punt een eigen beleid...

...en verstrekt, ook tegen betaling, een gelimiteerd aantal vergunningen voor het nachtvissen en het vissen met een derde hengel. En dat alléén aan HVZ-leden.

Meer hierover en hoe en waar die speciale HVZ-vergunningen kunnen worden aangeschaft, lees je hier op deze site