Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Selectie voor het Nederlands kampioenschap baarsvissen.

terug naar overzicht

Donderdag, 12 september 2019

De selectie voor deelname aan het NK baarsvissen werd dit jaar georganiseerd door de HVZ. in Zaans water.

Op 1 september werd de selectie voor het Nederlands Kampioenschap baars vissen gehouden.
De organisatie was in handen van de HVZ en er werd gevist in de wijk Rooswijk in Zaandijk. Er waren 32 deelnemers die met elkaar ruim 1100 baarsjes wisten te vangen. Er deden 7 hvzers mee en maar liefst 6 daarvan wisten zich te plaatsen voor deelname aan het N.K.

Frans Hogeterp, Tim Mandjes, Ton Moed, Willem Spijkerman, Jaap de Bouter en Dirk v.d. Bosch mogen op 5 oktober op het N.K. baars in Edam meevissen.Mannen Gefeliciteerd voor nu en alvast succes gewenst voor oktober!!

Winnaar in Zaandijk werd Cees Sanders met 64 stuks, 2e werd Jan de Jonge met 62 stuks en 3e werd Klaas Frantzen met 60 stuks.

verslag door: Willem Spijkerman.