Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Over nachtvissen en/of het vissen met drie hengels in HVZ-water

terug naar overzicht

Maandag, 16 december 2019

Sportvisserij Nederland bezorgde onlangs de nieuwe VISpassen voor 2020. Daarbij was een brief ingesloten waarin vermeld dat, tegen betaling, extra Nachtvis- en Derde Hengelvergunningen kunnen worden aangeschaft voor het vissen in wateren die in de VISpas-bijlage ‘Gezamenlijke Lijst van Nederlandse Viswateren’ zijn voorzien van een of meerdere speciale symbooltjes. Voor de goede orde: ons HVZ-viswater komt daarin niet voor! De HVZ voert namelijk op dit punt een eigen beleid...

...en verstrekt, ook tegen betaling, een gelimiteerd aantal vergunningen voor het nachtvissen en/of het vissen met een derde hengel. En dat alléén aan HVZ-leden.

Meer hierover en hoe en waar die speciale HVZ-vergunningen kunnen worden aangeschaft, lees je hier op deze site