Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Welk jeugdlid tot 15 jaar vangt 'm groter dan Tjebbe?

terug naar overzicht

Zaterdag, 2 mei 2020

Tjebbe Aalsma verbeterde zijn persoonlijk record Zaanse boeren schubkarper. Lees hier wat hij ving.

Zondag 19 april heeft ging de  negenjarige Tjebbe Aalsma met zijn vader vissen en heeft daarbij zijn PR karper verbeterd met deze mooie polderschubkarper van 72 cm. Gevangen in de polder bij Krommenie.
Hij was en is heel erg trotst op zijn vangst en vond het wel spannend om zo'n grote vis vast te houden voor de foto.Natuurlijk heeft Tjebbe deze prachtige vangst weer netjes terug gezet in het water.

Zijn er Zaanse HVZ jeugd vissers ) tot 15 jaar) die ook zo goed of beter kunnen vissen laat het ons weten en stuur een foto van je vangst voor op onze website en Facebook pagina. Sturen naar webmaster@hvznet.nl