Dit is leuk.

terug naar overzicht

Maandag, 28 augustus 2023

De avonden beginnen alweer te lengen. De zomer loopt op haar eind. Na het avondeten even vissen is bijna de moeite niet meer, zeker niet met de vlieg het is al snel te donker. Wat wel kan is gezellig vliegen en misschien streamers binden bij de HVZ, voor een winter op snoek of vliegen, voor de vakantie in een warmer oord. Je bent hartstikke welkom op onze bindavonden om gezellig met elkaar kennis te delen en mooie dingen te binden. Opgeven kun je bij "speciaal voor leden" Vliegvissen en daar kun je ook meer lezen. De koffie staat klaar!

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies